بیانات در دیدار جمعی از دانشجویان

در شانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان(۱)

بسم الله الرّحمن الرّحیم
و الحمد لله ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام علی سیّدنا و نبیّنا ابی‌القاسم المصطفی محمّد و علی آله الاطیبین الاطهرین المنتجبین سیّما بقیّة‌الله فی الارضین.

بحمدالله خیلی جلسه‌ی پُرنشاط و سرزنده‌ای است این جلسه‌ی امروز ما. خاصیّت جوانی در درجه‌ی اوّل، همین سرزندگی و نشاط است و همین ان‌شاء‌الله مایه‌ی پیشرفت و استفاده‌ی از فرصتها در کشور خواهد بود.

البتّه جوانهای عزیز که صحبت کردند، غالباً نگرانی‌ها و دردها را بیان کردند؛ خوب است، عیبی ندارد، من با بیان نگرانی‌ها و اشکالات و مانند اینها مخالف نیستم، کاملاً موافقم که گفته بشود و مطرح بشود، منتها در تعبیرها یک مقداری دقّت بشود؛ چون بی‌دقّتی در بیان و در تعبیر و مانند اینها ممکن است علاوه بر مؤاخذه‌ی خدایی، تأثیرات خارجی‌اش هم مطلوب نباشد؛ با دقّت بایستی انتقاد کرد. این روحیه‌ی نشاط و طلبکاری -که من حالا عرض میکنم این را- خیلی خوب است.

موسسه فرهنگی مذهبی میثاق بیان ,دقّت ,اینها ,نشاط ,علی ,همین ,مانند اینها ,و مانند ,از دانشجویان ,نگرانی‌ها و ,دیدار جمعیمنبع

بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از دانشجویان

بیانیه 22 بهمن موسسه فرهنگی مذهبی میثاق

طرح فجر فاطمی

ایام فاطمیه

نشریه فرهنگی اجتماعی عمار-شماره چهارم

عید سعید فطر مبارک

پیام تسلیت به مناسبت ارتحال حضرت امام خمینی (ره)

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه بازی سفارش خرید سنگ آسیاب !ایران گردی را با من تجربه کنید مقاله های من در رز بلاگ انجام پروژه هایdatabase لیست بهترین پیج های اینستاگرام انجام حسابداری مالی موزیک دپ , دانلود آهنگ جدید قاب موبايل اپل خرید ویلا در شمال قسطی